Pieprasīt citātu
Latviešu
8T016Z26PA-LC
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    8T016Z26PA-LC
  • Apraksts
    CONN RCPT HSNG MALE 26POS PNL MT
  • ECAD modelis
  • Tips
    For Male Pins
  • Aizsardzība
    Unshielded
  • Shell izmērs, MIL
  • Shell izmērs - ievietot
    16-26
  • Apvalka materiāls
    Aluminum Alloy
  • Shell Finish
    Zinc Nickel
  • Sērija
    MIL-DTL-38999 Series II, 8T
  • Iepakojums
    Bulk
  • Citi vārdi
  • Orientācija
    A
  • Darbības temperatūra
    -65°C ~ 175°C
  • Pozīciju skaits
    26
  • Piezīme
    Contacts Not Included
  • Montāžas tips
    Panel Mount
  • Montāžas iezīme
    Flange
  • Materiāla uzliesmošanas reitings
  • Ražotāja standarta svina laiks
    12 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ievietojiet materiālu
    Thermoplastic
  • Ingress Protection
    Environment Resistant
  • Ietilpst
  • Mājokļu krāsa
    Black
  • Iespējas
  • Stiprinājuma tips
    Bayonet Lock
  • Detalizēts apraksts
    26 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount