Mājas > Produkti > Savienotāji, savstarpēji savienojumi > Cirkulārie savienotāji > 8LT321F41SD
Pieprasīt citātu
Latviešu
8LT321F41SD
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    8LT321F41SD
  • Apraksts
    8LT 41C 41#20 SKT RECP
  • ECAD modelis
  • Sprieguma reitings
  • Izbeigšana
    Crimp
  • Aizsardzība
    Shielded
  • Shell izmērs, MIL
  • Shell izmērs - ievietot
    21-41
  • Apvalka materiāls
    Aluminum Alloy
  • Shell Finish
    Nickel
  • Sērija
    MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
  • Iepakojums
    Bulk
  • Citi vārdi
  • Orientācija
    D
  • Darbības temperatūra
    -65°C ~ 200°C
  • Pozīciju skaits
    41
  • Montāžas tips
    Panel Mount
  • Montāžas iezīme
    Flange
  • Materiāla uzliesmošanas reitings
  • Ražotāja standarta svina laiks
    12 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ievietojiet materiālu
    Thermoplastic
  • Ingress Protection
    Environment Resistant
  • Iespējas
  • Stiprinājuma tips
    Bayonet Lock
  • Detalizēts apraksts
    41 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp
  • Pašreizējais vērtējums
    7.5A