Mājas > Produkti > Savienotāji, savstarpēji savienojumi > Cirkulārie savienotāji > 8D723K53SN
Pieprasīt citātu
Latviešu
8D723K53SN
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    8D723K53SN
  • Apraksts
    8D 53C 53#20 SKT J/N
  • ECAD modelis
  • Sprieguma reitings
  • Izbeigšana
    Crimp
  • Aizsardzība
    Shielded
  • Shell izmērs, MIL
  • Shell izmērs - ievietot
    23-53
  • Apvalka materiāls
    Stainless Steel
  • Shell Finish
    Passivated
  • Sērija
    MIL-DTL-38999 Series III, 8D
  • Iepakojums
    Bulk
  • Citi vārdi
  • Orientācija
    N (Normal)
  • Darbības temperatūra
    -65°C ~ 200°C
  • Pozīciju skaits
    53
  • Montāžas tips
    Panel Mount
  • Montāžas iezīme
    Bulkhead - Front Side Nut
  • Materiāla uzliesmošanas reitings
  • Ražotāja standarta svina laiks
    12 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ievietojiet materiālu
    Thermoplastic
  • Ingress Protection
    IP67 - Dust Tight, Waterproof
  • Iespējas
  • Stiprinājuma tips
    Threaded
  • Detalizēts apraksts
    53 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp
  • Pašreizējais vērtējums
    7.5A