Mājas > Produkti > Savienotāji, savstarpēji savienojumi > Cirkulārie savienotāji > 8D519F32SC
Pieprasīt citātu
Latviešu
320661
8D519F32SC
  • Daļas numurs
    8D519F32SC
  • Apraksts
    8D 32C 32#20 SKT PLUG
  • Shell izmērs - ievietot
    19-32
  • Darbības temperatūra
    -65°C ~ 200°C
  • Pozīciju skaits
    32
  • Detalizēts apraksts
    32 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp
  • Pašreizējais vērtējums
    7.5A