Mājas > Produkti > Savienotāji, savstarpēji savienojumi > Cirkulārie savienotāji > 8D517M26SA
Pieprasīt citātu
Latviešu
8D517M26SA
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    8D517M26SA
  • Apraksts
    8D 26C 26#20 SKT PLUG
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
  • Datu lapas
  • ECAD modelis
  • Sprieguma reitings
  • Izbeigšana
    Crimp
  • Aizsardzība
    Shielded
  • Shell izmērs, MIL
  • Shell izmērs - ievietot
    17-26
  • Apvalka materiāls
    Composite
  • Shell Finish
    Nickel
  • Sērija
    MIL-DTL-38999 Series III, 8D
  • Iepakojums
    Bulk
  • Orientācija
    A
  • Darbības temperatūra
    -65°C ~ 200°C
  • Pozīciju skaits
    26
  • Montāžas tips
    Free Hanging (In-Line)
  • Montāžas iezīme
  • Materiāla uzliesmošanas reitings
  • Ražotāja standarta svina laiks
    12 Weeks
  • Ievietojiet materiālu
    Thermoplastic
  • Ingress Protection
    IP67 - Dust Tight, Waterproof
  • Iespējas
    Coupling Nut
  • Stiprinājuma tips
    Threaded
  • Detalizēts apraksts
    26 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp
  • Pašreizējais vērtējums
    7.5A