Mājas > Produkti > Savienotāji, savstarpēji savienojumi > Cirkulārie savienotāji > 8D515F19SC
Pieprasīt citātu
Latviešu
8D515F19SC
  • Daļas numurs
    8D515F19SC
  • Apraksts
    8D 19C 19#20 SKT PLUG
  • Shell izmērs - ievietot
    15-19
  • Darbības temperatūra
    -65°C ~ 200°C
  • Pozīciju skaits
    19
  • Detalizēts apraksts
    19 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp
  • Pašreizējais vērtējums
    7.5A