Mājas > Produkti > Savienotāji, savstarpēji savienojumi > Cirkulārie savienotāji > 8D515F18SC
Pieprasīt citātu
Latviešu
8D515F18SC
  • Daļas numurs
    8D515F18SC
  • Apraksts
    8D 18C 18#20 SKT PLUG
  • Shell izmērs - ievietot
    15-18
  • Darbības temperatūra
    -65°C ~ 200°C
  • Pozīciju skaits
    18
  • Detalizēts apraksts
    18 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp
  • Pašreizējais vērtējums
    7.5A