Mājas > Produkti > Savienotāji, savstarpēji savienojumi > Cirkulārie savienotāji > 8D025W29PC
Pieprasīt citātu
Latviešu
8D025W29PC
  • Daļas numurs
    8D025W29PC
  • Apraksts
    8D 29C 29#16 PIN RECP
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Satur svina / RoHS neatbilstību
  • Shell izmērs - ievietot
    25-29
  • Apvalka materiāls
    Aluminum
  • Shell Finish
    Olive Drab Cadmium
    Bulk
  • Citi vārdi
  • Darbības temperatūra
    -65°C ~ 175°C
  • Pozīciju skaits
    29
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Detalizēts apraksts
    29 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp
  • Pašreizējais vērtējums
    13A