Mājas > Produkti > Savienotāji, savstarpēji savienojumi > Cirkulārie savienotāji > 8D025F61PD
Pieprasīt citātu
Latviešu
8D025F61PD
  • Daļas numurs
    8D025F61PD
  • Apraksts
    8D 61C 61#20 PIN RECP
  • Shell izmērs - ievietot
    25-61
  • Orientācija
    D
  • Darbības temperatūra
    -65°C ~ 200°C
  • Pozīciju skaits
    61
  • Detalizēts apraksts
    61 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp
  • Pašreizējais vērtējums
    7.5A