Mājas > Produkti > Savienotāji, savstarpēji savienojumi > Cirkulārie savienotāji > 8D023F55SC
Pieprasīt citātu
Latviešu
8D023F55SC
  • Daļas numurs
    8D023F55SC
  • Apraksts
    8D 55C 55#20 SKT RECP
  • Shell izmērs - ievietot
    23-55
  • Orientācija
    C
  • Darbības temperatūra
    -65°C ~ 200°C
  • Pozīciju skaits
    55
  • Detalizēts apraksts
    55 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp
  • Pašreizējais vērtējums
    7.5A