Mājas > Produkti > Savienotāji, savstarpēji savienojumi > Cirkulārie savienotāji > 8D017M26SC
Pieprasīt citātu
Latviešu
29960
8D017M26SC
  • Daļas numurs
    8D017M26SC
  • Apraksts
    8D 26C 26#20 SKT RECP
  • Shell izmērs - ievietot
    17-26
  • Apvalka materiāls
    Composite
  • Shell Finish
    Nickel
  • Darbības temperatūra
    -65°C ~ 200°C
  • Pozīciju skaits
    26
  • Detalizēts apraksts
    26 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp
  • Pašreizējais vērtējums
    7.5A