Mājas > Produkti > Induktori, ruļļi, droseles > Fiksētie induktori > SCB73C-330
Pieprasīt citātu
Latviešu
5476076SCB73C-330 attēlsSignal Transformer
SCB73C-330
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    SCB73C-330
  • Apraksts
    FIXED IND 33UH 1.31A 250 MOHM
  • ECAD modelis
  • Spriegums - sadalījums
  • Izmantošana
    Shielded
  • Tips
  • Izmērs / Izmēri
    0.291" L x 0.291" W (7.40mm x 7.40mm)
  • Sērija
    SCB73C
  • RoHS statuss
    Tape & Reel (TR)
  • Vērtējumi
  • Polarizācija
    Nonstandard
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 125°C
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    12 Weeks
  • Ražotāja daļas numurs
    SCB73C-330
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.138" (3.50mm)
  • Aparatūras veids
    33µH
  • Frekvence - pārbaude
  • Frekvence - pašrezolūcija
    250 mOhm Max
  • Paplašināts apraksts
    33µH Shielded Inductor 1.31A 250 mOhm Max Nonstandard
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    ±20%
  • Diametrs - plecs
  • Apraksts
    FIXED IND 33UH 1.31A 250 MOHM
  • Kavēšanās laiks
    1kHz
  • DC pretestība (DCR)
    720mA
  • Pašreizējais vērtējums
    1.31A