Mājas > Produkti > Kristāli, oscilatori, rezonatori > Programmējamie oscilatori > SIT9005AIT2D-18DP
Pieprasīt citātu
Latviešu
SIT9005AIT2D-18DP
  • Daļas numurs
    SIT9005AIT2D-18DP
  • Spriegums - piegāde
    1.8V
  • Izkliedētu spektra joslas platums
    -4.28%, Down Spread
  • Izmērs / Izmēri
    0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 85°C
  • Augstums
    0.030" (0.76mm)
  • Frekvences stabilitāte
    ±20ppm, ±25ppm, ±50ppm
  • Detalizēts apraksts
    SSXO LVCMOS 1MHz ~ 141MHz Programmable Oscillator 1.8V 4-SMD, No Lead
  • Strāva - piegāde (maks.)
    5.5mA
  • Pieejamais frekvences diapazons
    1MHz ~ 141MHz