Mājas > Produkti > Kristāli, oscilatori, rezonatori > Programmējamie oscilatori > SIT9005AIL7G-18SC
Pieprasīt citātu
Latviešu
SIT9005AIL7G-18SC
  • Daļas numurs
    SIT9005AIL7G-18SC
  • Spriegums - piegāde
    1.8V
  • Izkliedētu spektra joslas platums
    -0.78%, Down Spread
  • Izmērs / Izmēri
    0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 85°C
  • Augstums
    0.030" (0.76mm)
  • Funkcija
    Standby
  • Frekvences stabilitāte (kopā)
  • Frekvences stabilitāte
    ±20ppm, ±25ppm, ±50ppm
  • Detalizēts apraksts
    SSXO LVCMOS 1MHz ~ 141MHz Programmable Oscillator 1.8V Standby 4-SMD, No Lead
  • Strāva - piegāde (maks.)
    5.5mA
  • Strāva - piegāde (atspējošana) (maks.)
    1.5µA
  • Pieejamais frekvences diapazons
    1MHz ~ 141MHz