Mājas > Produkti > Kristāli, oscilatori, rezonatori > Programmējamie oscilatori > SIT9005ACE7G-18EB
Pieprasīt citātu
Latviešu
SIT9005ACE7G-18EB
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    SIT9005ACE7G-18EB
  • Apraksts
    OSC MEMS
  • ECAD modelis
  • Spriegums - piegāde
    1.8V
  • Tips
    SSXO
  • Izkliedētu spektra joslas platums
    -0.5%, Down Spread
  • Izmērs / Izmēri
    0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
  • Sērija
    SIT9005
  • Vērtējumi
  • Programmējams veids
    Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes)
  • Iepakojums / lieta
    4-SMD, No Lead
  • Izeja
    LVCMOS
  • Darbības temperatūra
    -20°C ~ 70°C
  • Montāžas tips
    Surface Mount
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums
    0.030" (0.76mm)
  • Funkcija
    Enable/Disable
  • Frekvences stabilitāte (kopā)
  • Frekvences stabilitāte
    ±20ppm, ±25ppm, ±50ppm
  • Detalizēts apraksts
    SSXO LVCMOS 1MHz ~ 141MHz Programmable Oscillator 1.8V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
  • Strāva - piegāde (maks.)
    5.5mA
  • Strāva - piegāde (atspējošana) (maks.)
    5.2mA
  • Bāzes rezonators
    MEMS
  • Pieejamais frekvences diapazons
    1MHz ~ 141MHz