Mājas > Produkti > Kristāli, oscilatori, rezonatori > Programmējamie oscilatori > SIT9005ACE1D-18DI
Pieprasīt citātu
Latviešu
SIT9005ACE1D-18DI
  • Daļas numurs
    SIT9005ACE1D-18DI
  • Spriegums - piegāde
    1.8V
  • Izkliedētu spektra joslas platums
    -2.36%, Down Spread
  • Izmērs / Izmēri
    0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
  • Darbības temperatūra
    -20°C ~ 70°C
  • Augstums
    0.030" (0.76mm)
  • Frekvences stabilitāte
    ±20ppm, ±25ppm, ±50ppm
  • Detalizēts apraksts
    SSXO LVCMOS 1MHz ~ 141MHz Programmable Oscillator 1.8V 4-SMD, No Lead
  • Strāva - piegāde (maks.)
    5.5mA
  • Pieejamais frekvences diapazons
    1MHz ~ 141MHz