Mājas > Produkti > Kristāli, oscilatori, rezonatori > Programmējamie oscilatori > SIT9003AI-2-28EO
Pieprasīt citātu
Latviešu
4547769SIT9003AI-2-28EO attēlsSiTime
SIT9003AI-2-28EO
  • Daļas numurs
    SIT9003AI-2-28EO
  • Apraksts
    OSC PROG LVCMOS DWN SPRD 2.8V
  • ECAD modelis
  • Spriegums - piegāde
    2.8V
  • Izkliedētu spektra joslas platums
    -0.50%, Down Spread
  • Izmērs / Izmēri
    0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
  • Sērija
    SiT9003
  • Iepakojums / lieta
    4-SMD, No Lead
  • Izeja
    LVCMOS, LVTTL
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 85°C
  • Augstums
    0.031" (0.79mm)
  • Funkcija
    Enable/Disable
  • Frekvences stabilitāte (kopā)
    ±50ppm
  • Frekvences stabilitāte
    ±50ppm
  • Detalizēts apraksts
    XO (Standard) LVCMOS, LVTTL 1MHz ~ 110MHz Programmable Oscillator 2.8V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
  • Strāva - piegāde (maks.)
    4.1mA
  • Strāva - piegāde (atspējošana) (maks.)
    2.2µA
  • Pieejamais frekvences diapazons
    1MHz ~ 110MHz