Mājas > Produkti > Kristāli, oscilatori, rezonatori > Programmējamie oscilatori > SIT9002AI-33N18DX
Pieprasīt citātu
Latviešu
4368482SIT9002AI-33N18DX attēlsSiTime
SIT9002AI-33N18DX
  • Daļas numurs
    SIT9002AI-33N18DX
  • Apraksts
    OSC PROG CML DWN SPRD 1.8V SMD
  • ECAD modelis
  • Spriegums - piegāde
    1.8V
  • Tips
    XO (Standard)
  • Izkliedētu spektra joslas platums
    -4.00%, Down Spread
  • Izmērs / Izmēri
    0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
  • Sērija
    SiT9002
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    6-SMD, No Lead
  • Izeja
    CML
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 85°C
  • Augstums
    0.031" (0.79mm)
  • Frekvences stabilitāte
    ±50ppm
  • Detalizēts apraksts
    XO (Standard) CML 1MHz ~ 220MHz Programmable Oscillator 1.8V 6-SMD, No Lead
  • Strāva - piegāde (maks.)
    51mA
  • Pieejamais frekvences diapazons
    1MHz ~ 220MHz