Mājas > Produkti > Kristāli, oscilatori, rezonatori > Programmējamie oscilatori > SIT9002AI-28N33DB
Pieprasīt citātu
Latviešu
5023912SIT9002AI-28N33DB attēlsSiTime
SIT9002AI-28N33DB
  • Daļas numurs
    SIT9002AI-28N33DB
  • Apraksts
    OSC PROG LVDS CTR SPRD 3.3V SMD
  • ECAD modelis
  • Spriegums - piegāde
    3.3V
  • Izkliedētu spektra joslas platums
    ±0.25%, Center Spread
  • Izmērs / Izmēri
    0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
  • Izeja
    LVDS
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 85°C
  • Augstums
    0.039" (1.00mm)
  • Frekvences stabilitāte
    ±50ppm
  • Detalizēts apraksts
    XO (Standard) LVDS 1MHz ~ 220MHz Programmable Oscillator 3.3V 6-SMD, No Lead
  • Strāva - piegāde (maks.)
    85mA
  • Pieejamais frekvences diapazons
    1MHz ~ 220MHz