Mājas > Produkti > Kristāli, oscilatori, rezonatori > Programmējamie oscilatori > SIT9002AI-08H33SO
Pieprasīt citātu
Latviešu
4243615SIT9002AI-08H33SO attēlsSiTime
SIT9002AI-08H33SO
  • Daļas numurs
    SIT9002AI-08H33SO
  • Apraksts
    OSC PROG LVPECL DWN SPRD 3.3V
  • ECAD modelis
  • Spriegums - piegāde
    3.3V
  • Izkliedētu spektra joslas platums
    -0.50%, Down Spread
  • Izmērs / Izmēri
    0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 85°C
  • Augstums
    0.039" (1.00mm)
  • Funkcija
    Standby
  • Frekvences stabilitāte (kopā)
  • Frekvences stabilitāte
    ±50ppm
  • Detalizēts apraksts
    XO (Standard) LVPECL 1MHz ~ 220MHz Programmable Oscillator 3.3V Standby 6-SMD, No Lead
  • Strāva - piegāde (maks.)
    84mA
  • Strāva - piegāde (atspējošana) (maks.)
    10µA
  • Pieejamais frekvences diapazons
    1MHz ~ 220MHz