Mājas > Produkti > Kristāli, oscilatori, rezonatori > Programmējamie oscilatori > SIT9002AI-03N25ST
Pieprasīt citātu
Latviešu
5808417SIT9002AI-03N25ST attēlsSiTime
SIT9002AI-03N25ST
  • Daļas numurs
    SIT9002AI-03N25ST
  • Apraksts
    OSC PROG LVPECL DWN SPRD 2.5V
  • ECAD modelis
  • Spriegums - piegāde
    2.5V
  • Izkliedētu spektra joslas platums
    -2.00%, Down Spread
  • Izmērs / Izmēri
    0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 85°C
  • Augstums
    0.031" (0.79mm)
  • Funkcija
    Standby
  • Frekvences stabilitāte (kopā)
  • Frekvences stabilitāte
    ±50ppm
  • Detalizēts apraksts
    XO (Standard) LVPECL 1MHz ~ 220MHz Programmable Oscillator 2.5V Standby 6-SMD, No Lead
  • Strāva - piegāde (maks.)
    84mA
  • Strāva - piegāde (atspējošana) (maks.)
    10µA
  • Pieejamais frekvences diapazons
    1MHz ~ 220MHz