Mājas > Produkti > Kristāli, oscilatori, rezonatori > Programmējamie oscilatori > SIT9002AI-03H33EX
Pieprasīt citātu
Latviešu
1862408SIT9002AI-03H33EX attēlsSiTime
SIT9002AI-03H33EX
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    SIT9002AI-03H33EX
  • Apraksts
    OSC PROG LVPECL DWN SPRD 3.3V
  • ECAD modelis
  • Spriegums - piegāde
    3.3V
  • Tips
    XO (Standard)
  • Izkliedētu spektra joslas platums
    -4.00%, Down Spread
  • Izmērs / Izmēri
    0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
  • Sērija
    SiT9002
  • Vērtējumi
  • Programmējams veids
    Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes)
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    6-SMD, No Lead
  • Izeja
    LVPECL
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 85°C
  • Montāžas tips
    Surface Mount
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums
    0.031" (0.79mm)
  • Funkcija
    Enable/Disable
  • Frekvences stabilitāte (kopā)
  • Frekvences stabilitāte
    ±50ppm
  • Detalizēts apraksts
    XO (Standard) LVPECL 1MHz ~ 220MHz Programmable Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
  • Strāva - piegāde (maks.)
    84mA
  • Strāva - piegāde (atspējošana) (maks.)
    10µA
  • Bāzes rezonators
    MEMS
  • Pieejamais frekvences diapazons
    1MHz ~ 220MHz