Mājas > Produkti > Kristāli, oscilatori, rezonatori > Programmējamie oscilatori > SIT9002AC-43H25DB
Pieprasīt citātu
Latviešu
5523175SIT9002AC-43H25DB attēlsSiTime
SIT9002AC-43H25DB
  • Daļas numurs
    SIT9002AC-43H25DB
  • Apraksts
    OSC PROG HCSL CTR SPRD 2.5V SMD
  • ECAD modelis
  • Spriegums - piegāde
    2.5V
  • Izkliedētu spektra joslas platums
    ±0.25%, Center Spread
  • Izmērs / Izmēri
    0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
  • Izeja
    HCSL
  • Darbības temperatūra
    -20°C ~ 70°C
  • Augstums
    0.031" (0.79mm)
  • Frekvences stabilitāte
    ±25ppm
  • Detalizēts apraksts
    XO (Standard) HCSL 1MHz ~ 220MHz Programmable Oscillator 2.5V 6-SMD, No Lead
  • Strāva - piegāde (maks.)
    80mA
  • Pieejamais frekvences diapazons
    1MHz ~ 220MHz