Mājas > Produkti > Kristāli, oscilatori, rezonatori > Programmējamie oscilatori > SIT9002AC-38H18SO
Pieprasīt citātu
Latviešu
3420727SIT9002AC-38H18SO attēlsSiTime
SIT9002AC-38H18SO
  • Daļas numurs
    SIT9002AC-38H18SO
  • Apraksts
    OSC PROG CML DWN SPRD 1.8V STBY
  • ECAD modelis
  • Spriegums - piegāde
    1.8V
  • Izkliedētu spektra joslas platums
    -0.50%, Down Spread
  • Izmērs / Izmēri
    0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
  • Izeja
    CML
  • Darbības temperatūra
    -20°C ~ 70°C
  • Augstums
    0.039" (1.00mm)
  • Funkcija
    Standby
  • Frekvences stabilitāte (kopā)
  • Frekvences stabilitāte
    ±25ppm
  • Detalizēts apraksts
    XO (Standard) CML 1MHz ~ 220MHz Programmable Oscillator 1.8V Standby 6-SMD, No Lead
  • Strāva - piegāde (maks.)
    51mA
  • Strāva - piegāde (atspējošana) (maks.)
    10µA
  • Pieejamais frekvences diapazons
    1MHz ~ 220MHz