Mājas > Produkti > Kristāli, oscilatori, rezonatori > Programmējamie oscilatori > SIT9002AC-08N25DO
Pieprasīt citātu
Latviešu
1584264SIT9002AC-08N25DO attēlsSiTime
SIT9002AC-08N25DO
  • Daļas numurs
    SIT9002AC-08N25DO
  • Apraksts
    OSC PROG LVPECL DWN SPRD 2.5V
  • ECAD modelis
  • Spriegums - piegāde
    2.5V
  • Izkliedētu spektra joslas platums
    -0.50%, Down Spread
  • Izmērs / Izmēri
    0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
  • Izeja
    LVPECL
  • Darbības temperatūra
    -20°C ~ 70°C
  • Augstums
    0.039" (1.00mm)
  • Frekvences stabilitāte
    ±25ppm
  • Detalizēts apraksts
    XO (Standard) LVPECL 1MHz ~ 198MHz Programmable Oscillator 2.5V 6-SMD, No Lead
  • Strāva - piegāde (maks.)
    84mA
  • Pieejamais frekvences diapazons
    1MHz ~ 198MHz