Mājas > Produkti > Kristāli, oscilatori, rezonatori > Programmējamie oscilatori > SIT9002AC-03H33SD
Pieprasīt citātu
Latviešu
3325987SIT9002AC-03H33SD attēlsSiTime
SIT9002AC-03H33SD
  • Daļas numurs
    SIT9002AC-03H33SD
  • Apraksts
    OSC PROG LVPECL CTR SPRD 3.3V
  • ECAD modelis
  • Spriegums - piegāde
    3.3V
  • Izkliedētu spektra joslas platums
    ±0.50%, Center Spread
  • Izmērs / Izmēri
    0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
  • Izeja
    LVPECL
  • Darbības temperatūra
    -20°C ~ 70°C
  • Augstums
    0.031" (0.79mm)
  • Funkcija
    Standby
  • Frekvences stabilitāte (kopā)
  • Frekvences stabilitāte
    ±25ppm
  • Detalizēts apraksts
    XO (Standard) LVPECL 1MHz ~ 198MHz Programmable Oscillator 3.3V Standby 6-SMD, No Lead
  • Strāva - piegāde (maks.)
    84mA
  • Strāva - piegāde (atspējošana) (maks.)
    10µA
  • Pieejamais frekvences diapazons
    1MHz ~ 198MHz