Mājas > Produkti > Kristāli, oscilatori, rezonatori > Programmējamie oscilatori > SIT8918BEU7-25E
Pieprasīt citātu
Latviešu
SIT8918BEU7-25E
  • Daļas numurs
    SIT8918BEU7-25E
  • Spriegums - piegāde
    2.5V
  • Izmērs / Izmēri
    0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 105°C
  • Augstums
    0.032" (0.80mm)
  • Funkcija
    Enable/Disable
  • Frekvences stabilitāte (kopā)
  • Frekvences stabilitāte
    ±20ppm
  • Detalizēts apraksts
    XO (Standard) LVCMOS 1MHz ~ 110MHz Programmable Oscillator 2.5V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
  • Strāva - piegāde (maks.)
    4.5mA
  • Strāva - piegāde (atspējošana) (maks.)
    4.5mA
  • Pieejamais frekvences diapazons
    1MHz ~ 110MHz