Mājas > Produkti > Kristāli, oscilatori, rezonatori > Programmējamie oscilatori > SIT8918BEU1-28N
Pieprasīt citātu
Latviešu
SIT8918BEU1-28N
  • Daļas numurs
    SIT8918BEU1-28N
  • Spriegums - piegāde
    2.8V
  • Izmērs / Izmēri
    0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 105°C
  • Augstums
    0.032" (0.80mm)
  • Frekvences stabilitāte
    ±20ppm
  • Detalizēts apraksts
    XO (Standard) LVCMOS 1MHz ~ 110MHz Programmable Oscillator 2.8V 4-SMD, No Lead
  • Strāva - piegāde (maks.)
    4.7mA
  • Pieejamais frekvences diapazons
    1MHz ~ 110MHz