Mājas > Produkti > Kristāli, oscilatori, rezonatori > Programmējamie oscilatori > SIT8918BEA8-25N
Pieprasīt citātu
Latviešu
60832
SIT8918BEA8-25N
  • Daļas numurs
    SIT8918BEA8-25N
  • Spriegums - piegāde
    2.5V
  • Izmērs / Izmēri
    0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 105°C
  • Augstums
    0.039" (1.00mm)
  • Frekvences stabilitāte
    ±20ppm
  • Detalizēts apraksts
    XO (Standard) LVCMOS 1MHz ~ 110MHz Programmable Oscillator 2.5V 4-SMD, No Lead
  • Strāva - piegāde (maks.)
    4.5mA
  • Pieejamais frekvences diapazons
    1MHz ~ 110MHz