Mājas > Produkti > Kristāli, oscilatori, rezonatori > Programmējamie oscilatori > SIT8008ACT8-25S
Pieprasīt citātu
Latviešu
6513758SIT8008ACT8-25S attēlsSiTime
SIT8008ACT8-25S
  • Daļas numurs
    SIT8008ACT8-25S
  • Apraksts
    OSC PROG H/LV-CMOS 2.5V STBY SMD
  • ECAD modelis
  • Spriegums - piegāde
    2.5V
  • Tips
    XO (Standard)
  • Izkliedētu spektra joslas platums
  • Izmērs / Izmēri
    0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
  • Sērija
    SiT8008
  • Iepakojums / lieta
    4-SMD, No Lead
  • Izeja
    HCMOS, LVCMOS
  • Darbības temperatūra
    -20°C ~ 70°C
  • Augstums
    0.039" (1.00mm)
  • Funkcija
    Standby
  • Frekvences stabilitāte (kopā)
  • Frekvences stabilitāte
    ±20ppm
  • Detalizēts apraksts
    XO (Standard) HCMOS, LVCMOS 1MHz ~ 110MHz Programmable Oscillator 2.5V Standby 4-SMD, No Lead
  • Strāva - piegāde (maks.)
    4.5mA
  • Strāva - piegāde (atspējošana) (maks.)
    2.5µA
  • Pieejamais frekvences diapazons
    1MHz ~ 110MHz