Mājas > Produkti > Kristāli, oscilatori, rezonatori > Programmējamie oscilatori > SIT8008ACE2-18S
Pieprasīt citātu
Latviešu
2088904SIT8008ACE2-18S attēlsSiTime
SIT8008ACE2-18S
  • Daļas numurs
    SIT8008ACE2-18S
  • Apraksts
    OSC PROG H/LV-CMOS 1.8V STBY SMD
  • ECAD modelis
  • Spriegums - piegāde
    1.8V
  • Tips
    XO (Standard)
  • Izkliedētu spektra joslas platums
  • Izmērs / Izmēri
    0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
  • Sērija
    SiT8008
  • Iepakojums / lieta
    4-SMD, No Lead
  • Izeja
    HCMOS, LVCMOS
  • Darbības temperatūra
    -20°C ~ 70°C
  • Augstums
    0.031" (0.79mm)
  • Funkcija
    Standby
  • Frekvences stabilitāte (kopā)
  • Frekvences stabilitāte
    ±20ppm
  • Detalizēts apraksts
    XO (Standard) HCMOS, LVCMOS 1MHz ~ 110MHz Programmable Oscillator 1.8V Standby 4-SMD, No Lead
  • Strāva - piegāde (maks.)
    3.9mA
  • Strāva - piegāde (atspējošana) (maks.)
    1.3µA
  • Pieejamais frekvences diapazons
    1MHz ~ 110MHz