Mājas > Produkti > Kristāli, oscilatori, rezonatori > Programmējamie oscilatori > SIT3822AI-2D-33EX
Pieprasīt citātu
Latviešu
606294SIT3822AI-2D-33EX attēlsSiTime
SIT3822AI-2D-33EX
  • Daļas numurs
    SIT3822AI-2D-33EX
  • Apraksts
    OSC PROG LVDS 3.3V 10PPM EN/DS
  • ECAD modelis
  • Spriegums - piegāde
    3.3V
  • Tips
    VCXO
  • Izkliedētu spektra joslas platums
  • Izmērs / Izmēri
    0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
  • Sērija
    SiT3822
  • Iepakojums / lieta
    6-SMD, No Lead
  • Izeja
    LVDS
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 85°C
  • Augstums
    0.039" (1.00mm)
  • Funkcija
    Enable/Disable
  • Frekvences stabilitāte (kopā)
  • Frekvences stabilitāte
    ±10ppm
  • Detalizēts apraksts
    VCXO LVDS 220MHz ~ 625MHz Programmable Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
  • Strāva - piegāde (maks.)
    55mA
  • Strāva - piegāde (atspējošana) (maks.)
    35mA
  • Pieejamais frekvences diapazons
    220MHz ~ 625MHz