Mājas > Produkti > Kristāli, oscilatori, rezonatori > Programmējamie oscilatori > SIT3807AI-2-28EB
Pieprasīt citātu
Latviešu
6418001SIT3807AI-2-28EB attēlsSiTIME
SIT3807AI-2-28EB
  • Daļas numurs
    SIT3807AI-2-28EB
  • Apraksts
    OSC PROG LVCMOS 2.8V EN/DS 25PPM
  • ECAD modelis
  • Tips
    MEMS VCXO
  • Izkliedētu spektra joslas platums
  • Izmērs / Izmēri
    0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
  • Shell stils
    2.8V
  • Sērija
    SiT3807
  • RoHS statuss
    Bulk
  • Vērtējumi
  • Polarizācija
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 85°C
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja daļas numurs
    SIT3807AI-2-28EB
  • Augstums
    0.031" (0.79mm)
  • Frekvences tolerance
    ±25ppm
  • Frekvences stabilitāte (kopā)
    1.544MHz ~ 49.152MHz
  • Frekvence - izlaide 1
    70µA
  • Frekvence - centrs
  • Paplašināts apraksts
    1.544MHz ~ 49.152MHz LVCMOS, LVTTL MEMS VCXO Programmable Oscillator Surface Mount 2.8V 33mA Enable/Disable
  • Apraksts
  • Strāva - piegāde (maks.)
    LVCMOS, LVTTL
  • Strāva - piegāde (atspējošana) (maks.)
    33mA