Mājas > Produkti > Kristāli, oscilatori, rezonatori > Programmējamie oscilatori > SIT2024BAAS-28E
Pieprasīt citātu
Latviešu
1992811SIT2024BAAS-28E attēlsSiTime
SIT2024BAAS-28E
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    SIT2024BAAS-28E
  • Apraksts
    OSC PROG LVCMOS 2.8V EN/DS SMD
  • ECAD modelis
  • Spriegums - piegāde
    2.8V
  • Tips
    XO (Standard)
  • Izkliedētu spektra joslas platums
  • Izmērs / Izmēri
    0.114" L x 0.063" W (2.90mm x 1.60mm)
  • Sērija
    SiT2024B
  • Vērtējumi
    AEC-Q100
  • Programmējams veids
    Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes)
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    SC-74A, SOT-753
  • Izeja
    LVCMOS
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 125°C
  • Montāžas tips
    Surface Mount
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums
    0.057" (1.45mm)
  • Funkcija
    Enable/Disable
  • Frekvences stabilitāte (kopā)
    ±20ppm
  • Frekvences stabilitāte
    ±20ppm
  • Detalizēts apraksts
    XO (Standard) LVCMOS 1MHz ~ 110MHz Programmable Oscillator 2.8V Enable/Disable SC-74A, SOT-753
  • Strāva - piegāde (maks.)
    4.8mA
  • Bāzes rezonators
    MEMS
  • Pieejamais frekvences diapazons
    1MHz ~ 110MHz