Mājas > Produkti > Kristāli, oscilatori, rezonatori > Programmējamie oscilatori > SIT1618BEU8-18S
Pieprasīt citātu
Latviešu
SIT1618BEU8-18S
  • Daļas numurs
    SIT1618BEU8-18S
  • Spriegums - piegāde
    1.8V
  • Izmērs / Izmēri
    0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 105°C
  • Augstums
    0.035" (0.90mm)
  • Funkcija
    Standby
  • Frekvences stabilitāte (kopā)
  • Frekvences stabilitāte
    ±20ppm, ±25ppm, ±30ppm, ±50ppm
  • Detalizēts apraksts
    XO (Standard) LVCMOS, LVTTL 7.3728MHz ~ 48MHz Programmable Oscillator 1.8V Standby 4-SMD, No Lead
  • Strāva - piegāde (maks.)
    4.5mA
  • Strāva - piegāde (atspējošana) (maks.)
    4µA
  • Pieejamais frekvences diapazons
    7.3728MHz ~ 48MHz