Mājas > Produkti > Kristāli, oscilatori, rezonatori > Programmējamie oscilatori > SIT1618BEU1-33S
Pieprasīt citātu
Latviešu
SIT1618BEU1-33S
  • Daļas numurs
    SIT1618BEU1-33S
  • Spriegums - piegāde
    3.3V
  • Izmērs / Izmēri
    0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 105°C
  • Augstums
    0.030" (0.76mm)
  • Funkcija
    Standby
  • Frekvences stabilitāte (kopā)
  • Frekvences stabilitāte
    ±20ppm, ±25ppm, ±30ppm, ±50ppm
  • Detalizēts apraksts
    XO (Standard) LVCMOS, LVTTL 7.3728MHz ~ 48MHz Programmable Oscillator 3.3V Standby 4-SMD, No Lead
  • Strāva - piegāde (maks.)
    4.7mA
  • Strāva - piegāde (atspējošana) (maks.)
    8.5µA
  • Pieejamais frekvences diapazons
    7.3728MHz ~ 48MHz