Mājas > Produkti > Kristāli, oscilatori, rezonatori > Programmējamie oscilatori > SIT1618BEA3-28E
Pieprasīt citātu
Latviešu
SIT1618BEA3-28E
  • Daļas numurs
    SIT1618BEA3-28E
  • Apraksts
    OSC MEMS
  • ECAD modelis
  • Spriegums - piegāde
    2.8V
  • Izmērs / Izmēri
    0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
  • Sērija
    SiT1618B
  • Izeja
    LVCMOS, LVTTL
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 105°C
  • Augstums
    0.030" (0.76mm)
  • Funkcija
    Enable/Disable
  • Frekvences stabilitāte (kopā)
  • Frekvences stabilitāte
    ±20ppm, ±25ppm, ±30ppm, ±50ppm
  • Detalizēts apraksts
    XO (Standard) LVCMOS, LVTTL 7.3728MHz ~ 48MHz Programmable Oscillator 2.8V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
  • Strāva - piegāde (maks.)
    4.7mA
  • Strāva - piegāde (atspējošana) (maks.)
    4.5mA
  • Pieejamais frekvences diapazons
    7.3728MHz ~ 48MHz