Mājas > Produkti > Kristāli, oscilatori, rezonatori > Programmējamie oscilatori > SIT1602BCF2-28S
Pieprasīt citātu
Latviešu
4020385SIT1602BCF2-28S attēlsSiTime
SIT1602BCF2-28S
  • Daļas numurs
    SIT1602BCF2-28S
  • Apraksts
    OSC PROG LVCMOS 2.8V 20PPM STBY
  • ECAD modelis
  • Spriegums - piegāde
    2.8V
  • Izmērs / Izmēri
    0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
  • Iepakojums
    Tube
  • Izeja
    LVCMOS
  • Darbības temperatūra
    -20°C ~ 70°C
  • Augstums
    0.031" (0.79mm)
  • Funkcija
    Standby (Power Down)
  • Frekvences stabilitāte (kopā)
    ±20ppm
  • Frekvences stabilitāte
  • Detalizēts apraksts
    XO (Standard) LVCMOS 3.57MHz ~ 77.76MHz Programmable Oscillator 2.8V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead
  • Strāva - piegāde (maks.)
    4.5mA
  • Strāva - piegāde (atspējošana) (maks.)
    4.3µA
  • Pieejamais frekvences diapazons
    3.57MHz ~ 77.76MHz