Mājas > Produkti > Kristāli, oscilatori, rezonatori > Programmējamie oscilatori > SIT1602AIL3-28S
Pieprasīt citātu
Latviešu
4720807SIT1602AIL3-28S attēlsSiTime
SIT1602AIL3-28S
  • Daļas numurs
    SIT1602AIL3-28S
  • Apraksts
    OSC PROG H/LV-CMOS 2.8V STBY SMD
  • ECAD modelis
  • Spriegums - piegāde
    2.8V
  • Izmērs / Izmēri
    0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 85°C
  • Augstums
    0.031" (0.79mm)
  • Funkcija
    Standby
  • Frekvences stabilitāte (kopā)
    ±20ppm
  • Frekvences stabilitāte
  • Detalizēts apraksts
    XO (Standard) HCMOS, LVCMOS 3.75MHz ~ 77.76MHz Programmable Oscillator 2.8V Standby 4-SMD, No Lead
  • Strāva - piegāde (maks.)
    4.5mA
  • Strāva - piegāde (atspējošana) (maks.)
    4.3µA
  • Pieejamais frekvences diapazons
    3.75MHz ~ 77.76MHz