Mājas > Produkti > Kristāli, oscilatori, rezonatori > Programmējamie oscilatori > SIT1602ACT1-25E
Pieprasīt citātu
Latviešu
3754758SIT1602ACT1-25E attēlsSiTime
SIT1602ACT1-25E
  • Daļas numurs
    SIT1602ACT1-25E
  • Apraksts
    OSC PROG H/LV-CMOS 2.5V EN/DS
  • ECAD modelis
  • Spriegums - piegāde
    2.5V
  • Izmērs / Izmēri
    0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
  • Darbības temperatūra
    -20°C ~ 70°C
  • Augstums
    0.031" (0.79mm)
  • Funkcija
    Enable/Disable
  • Frekvences stabilitāte (kopā)
    ±20ppm
  • Frekvences stabilitāte
  • Detalizēts apraksts
    XO (Standard) HCMOS, LVCMOS 3.75MHz ~ 77.76MHz Programmable Oscillator 2.5V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
  • Strāva - piegāde (maks.)
    4.2mA
  • Strāva - piegāde (atspējošana) (maks.)
    4mA
  • Pieejamais frekvences diapazons
    3.75MHz ~ 77.76MHz