Mājas > Produkti > Integrētas shēmas (IC) > PMIC - lāzeru draiveri > NT28L90-QFN-TR
Pieprasīt citātu
Latviešu
NT28L90-QFN-TR
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
2500+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    NT28L90-QFN-TR
  • Apraksts
    IC TXRX LDD&LA 10GBPS 28QFN
  • ECAD modelis
  • Spriegums - piegāde
    3.3V
  • Tips
    Laser Diode Driver
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    28-QFN
  • Sērija
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
  • Darbības temperatūra
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Detalizēts apraksts
    Laser Driver IC 2.5Gbps 3.3V 28-QFN
  • Datu pārraides ātrums
    2.5Gbps
  • Strāva - modulācija
    90mA
  • Pašreizējais - izlaidums
    100mA