Mājas > Produkti > Kabeļu mezgli > Taisnstūra kabeļu mezgli > TCSD-25-D-02.76-01-R
Pieprasīt citātu
Latviešu
TCSD-25-D-02.76-01-R
Noliktavā
500+
  • Daļas numurs
    TCSD-25-D-02.76-01-R
  • Apraksts
    2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
  • Pitch - savienotājs
    0.079" (2.00mm)
  • Piķis - kabelis
    0.039" (1.00mm)
  • Pozīciju skaits
    50
  • Garums
    0.230' (70.00mm, 2.76")
  • Detalizēts apraksts
    50 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket, Reversed 0.230' (70.00mm, 2.76")