Mājas > Produkti > Kabeļu mezgli > Taisnstūra kabeļu mezgli > TCSD-22-D-11.00-01-R
Pieprasīt citātu
Latviešu
TCSD-22-D-11.00-01-R
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    TCSD-22-D-11.00-01-R
  • Apraksts
    2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Svins bez / atbilst RoHS prasībām
  • ECAD modelis
  • Izmantošana
  • Aizsardzība
    Unshielded
  • Sērija
    Tiger Eye™ TCSD
  • Pitch - savienotājs
    0.079" (2.00mm)
  • Piķis - kabelis
    0.039" (1.00mm)
  • Rindu skaits
    2
  • Pozīciju skaits
    44
  • Ražotāja standarta svina laiks
    3 Weeks
  • Garums
    0.917' (279.40mm, 11.00")
    Lead free / RoHS Compliant
  • Iespējas
  • Detalizēts apraksts
    44 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket, Reversed 0.917' (279.40mm, 11.00")