Mājas > Produkti > Kabeļu mezgli > Taisnstūra kabeļu mezgli > TCSD-15-D-07.50-01-R
Pieprasīt citātu
Latviešu
TCSD-15-D-07.50-01-R
Noliktavā
1+
  • Daļas numurs
    TCSD-15-D-07.50-01-R
  • Apraksts
    2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
  • Pitch - savienotājs
    0.079" (2.00mm)
  • Piķis - kabelis
    0.039" (1.00mm)
  • Pozīciju skaits
    30
  • Garums
    0.625' (190.50mm, 7.50")
  • Detalizēts apraksts
    30 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket, Reversed 0.625' (190.50mm, 7.50")