Mājas > Produkti > Kabeļu mezgli > Taisnstūra kabeļu mezgli > TCSD-08-D-11.73-01-R
Pieprasīt citātu
Latviešu
80229
TCSD-08-D-11.73-01-R
Noliktavā
1+
  • Daļas numurs
    TCSD-08-D-11.73-01-R
  • Apraksts
    2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
  • Pitch - savienotājs
    0.079" (2.00mm)
  • Piķis - kabelis
    0.039" (1.00mm)
  • Pozīciju skaits
    16
  • Garums
    0.978' (297.94mm, 11.73")
  • Detalizēts apraksts
    16 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket, Reversed 0.978' (297.94mm, 11.73")