Mājas > Produkti > Kabeļu mezgli > Flat Flex, lentes Jumper kabeļi > FJH-10-R-04.60-4
Pieprasīt citātu
Latviešu
FJH-10-R-04.60-4
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    FJH-10-R-04.60-4
  • Apraksts
    .5MM FLEX CABLE JUMPER
  • Sērija
  • Ražotāja standarta svina laiks
    3 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Detalizēts apraksts
    Position Cable
FJH-10-R-04.40-4
FJH-10-R-04.40-4
Apraksts: .5MM FLEX CABLE JUMPER
Ražotāji: Samtec, Inc.
Ražotāji: Samtec, Inc.
Apraksts: CABLE FFC 10POS 0.50MM 4"