Mājas > Produkti > Diskrētie pusvadītāju izstrādājumi > Diodes - taisngrieži - vieni > STPS30M60ST
Pieprasīt citātu
Latviešu
4070165STPS30M60ST attēls
STPS30M60ST
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    STPS30M60ST
  • Ražotājs / zīmols
    STMICROELECT
  • ECAD modelis
  • Spriegums - uz priekšu (Vf) (maksimālais lielums) @ ja
    590mV @ 30A
  • Spriegums - DC reversais (Vr) (maksimālais)
    60V
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    TO-220AB
  • Ātrums
    Fast Recovery = 200mA (Io)
  • Sērija
  • Iepakojums
    Tube
  • Iepakojums / lieta
    TO-220-3
  • Citi vārdi
  • Darba temperatūra - savienojums
    150°C (Max)
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    9 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Diode tips
    Schottky
  • Detalizēts apraksts
    Diode Schottky 60V 30A Through Hole TO-220AB
  • Pašreizējais - Reverse leakage @ Vr
    165µA @ 60V
  • Pašreizējais - vidējais labojums (Io)
    30A