Pieprasīt citātu
Latviešu
3058943VND5T035AK-E attēlsSTMicroelectronics
VND5T035AK-E
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1225+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    VND5T035AK-E
  • Apraksts
    IC DRIVER HIGH SIDE 2CH PWRSSO24
  • ECAD modelis
  • Spriegums - piegāde (Vcc / Vdd)
    Not Required
  • Spriegums - slodze
    8 V ~ 36 V
  • Pārslēgšanas veids
    General Purpose
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    PowerSSO-24
  • Sērija
    VIPower™
  • Rds On (Typ)
    35 mOhm
  • Ratio - ievade: izlaide
    1:1
  • Iepakojums
    Tube
  • Iepakojums / lieta
    24-BSOP (0.295", 7.50mm Width) Exposed Pad
  • Izvades veids
    N-Channel
  • Izejas konfigurācija
    High Side
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 150°C (TJ)
  • Rezultātu skaits
    2
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Saskarne
    On/Off
  • Ievades veids
    Non-Inverting
  • Iespējas
  • Defektu aizsardzība
    Current Limiting (Fixed), Open Load Detect, Over Temperature, Over Voltage
  • Pašreizējais - izlaide (maksimālais)
    30A