Pieprasīt citātu
Latviešu
3453609VND5E025LKTR-E attēlsSTMicroelectronics
VND5E025LKTR-E
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    VND5E025LKTR-E
  • Apraksts
    IC DVR SW HI SIDE 2CH POWERSSO24
  • ECAD modelis
  • Spriegums - piegāde (Vcc / Vdd)
    Not Required
  • Spriegums - slodze
    4.5 V ~ 28 V
  • Pārslēgšanas veids
    General Purpose
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    PowerSSO-24
  • Sērija
    VIPower™
  • Rds On (Typ)
    25 mOhm (Max)
  • Ratio - ievade: izlaide
    1:1
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    PowerSSO-24
  • Izvades veids
    N-Channel
  • Izejas konfigurācija
    High Side
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 150°C (TJ)
  • Rezultātu skaits
    2
    Lead free / RoHS Compliant
  • Saskarne
    On/Off
  • Ievades veids
    Non-Inverting
  • Iespējas
    Auto Restart
  • Defektu aizsardzība
    Current Limiting (Fixed), Open Load Detect, Over Temperature, Over Voltage
  • Pašreizējais - izlaide (maksimālais)
    30A