Mājas > Produkti > Integrētas shēmas (IC) > Embedded - mikrokontrolleri > UPSD3234A-40T6T
Pieprasīt citātu
Latviešu
UPSD3234A-40T6T
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    UPSD3234A-40T6T
  • Apraksts
    IC MCU 8BIT 288KB FLASH 52TQFP
  • ECAD modelis
  • Spriegums - piegāde (Vcc / Vdd)
    4.5 V ~ 5.5 V
  • Ātrums
    40MHz
  • Sērija
    µPSD
  • RAM lielums
    8K x 8
  • Programmas atmiņas tips
    FLASH
  • Programmas atmiņas izmērs
    288KB (288K x 8)
  • Perifērijas ierīces
    LVR, POR, PWM, WDT
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    52-TQFP
  • Oscilatora tips
    Internal
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 85°C (TA)
  • I / O skaits
    37
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • EEPROM izmērs
  • Detalizēts apraksts
    8032 µPSD Microcontroller IC 8-Bit 40MHz 288KB (288K x 8) FLASH